Teslimat Bilgileri

TESLİMAT BİLGİLERİ

- Ortalama gönderim süresi ürüne göre değişmektedir. İş günü içerisinde saat 15:00'a kadar oluşturduğunuz siparişlere ait ürünler aynı gün içerisinde kargoya verilip en geç 3-4 iş günü içinde tarafınıza teslim edilir, 

- Stoğumuzda olmayan ürünler ise en erken 7 iş gününde kargoya verilir, nadiren de olsa tedarik-imalat ve ithalat sürecine bağlı gecikmeler yaşanabilir, bu konuyla ilgili siparişinizi izleyen en geç 2 gün içinde tarafınıza bilgi verilecektir, 

- Sadece sipariş üzerine üretilen yada ithal edilen ürünlerin teslim süresi daha uzun olabilir, bu tür durumlarda da mutlaka tarafınıza bilgi verilecektir. 


- DİKKAT !
Firmamızdan satın aldığınız ürünleri kargo görevlisi size teslim ederken, teslim aldığınıza dair imza atmadan önce mutlaka paketin içeriğini ve adedini kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Bu sizin en doğal hakkınız.
Üründe bir hasar ya da eksik ürün varsa, ürünü kesinlikle teslim almayınız ve mutlaka "Durum Tespit Tutanağı” tutturarak paketi kargo görevlisine geri veriniz. Daha sonrasında bizimle iletişime geçiniz ve konuyla ilgili bilgi veriniz İrtibat No: +90 216 606 22 47
Aksi halde kargo firması tarafından oluşan problemlerden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.
Hasar Tespit Raporu bulunmayan ürünlerin değişim ve iadesi yapılamaz.
 
Hepcok.com dan almış olduğunuz tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır.
Firmamızın teknik servisi bulunmamaktadır. Arızalı ürününüzü ürün içeriğinde yer alan garanti belgesi ya da kullanım kılavuzunda bulabileceğiniz en yakın teknik servise göndermeniz gerekmektedir.
Arızalı ürünü gönderirken faturasının bir fotokopisi ile birlikte, arızanın nedenini belirten bir not göndermeniz arızanın tespiti konusunda süreci kısaltacaktır.
Yetkili Servis bilgisi için tarafımıza +90 216 606 22 47 / destek@hepcok.com dan ulaşabilirsiniz.
 
Arızalı ürünü garanti kapsamı dışına çıkaran kullanım hataları şu şekildedir;
Elektrik ve kullanıcının kullanımından doğan arızalar (elektrik kesilmesi, voltaj dalgalanması, makinaya ait olmayan aksesuar takılması ya da kullanılması zorunlu olan aksesuarların kullanılmaması gibi), garantili ürünlerde yetkili servis dışında herhangi bir müdahalenin yapılması, garanti etiketi olan ürünlerde etiketin zarar görmesi, cihazın dış yüzeyinde oluşan kırık, çizik vb. nedenlerden meydana gelen arızalar, tozlu, rutubetli, aşırı sıcak ya da soğuk ortamlarda kullanılma sebebi ile oluşan arızalar, sel, yangın, deprem, yıldırım düşmesi vb. doğal afetlerin sebep olduğu arızalarda garanti kapsamı dışındadır.
 
İade ya da değişim için destek@hepcok.com a e-mail göndererek ya da +90 216 606 22 47 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize talebinizi bildirebilirsiniz.
Satın almış olduğunuz ürünlerin Cayma Hakkı dahilinde iade edilebilmesi için ürünün orjinal kutusuna zarar verilmemiş olması ve tüm aksesuarları ile birlikte hasarsız ve eksiksiz olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kesinlikle kabul edilmeyecektir. Başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez. Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.