Eşyalarınızın çalınmasını engelleyin: Bluetooth aralığındaki şeyleri yanlış yerleştirirken Tile'ı çaldırmak için akıllı telefonunuzu kullanın; Mate ve Slim'in ikisinin de 60 metre Bluetooth menzili var; Etiket 45 metre Bluetooth aralığına sahiptir.

Telefonunuzu bulun: Telefonunuzu bulamıyor musunuz? Telefonunuzun sessizken bile çalmasını sağlamak için Döşenizdeki Döşeme düğmesine iki kez basın.

Bir haritada görün: Döşeme uygulaması bir şeyi ne zaman ve nerede bıraktığınızı hatırlar.

Topluluk bulmayı kullanın: Çini'nizi kaybederseniz, onu bulmak için tüm Çini topluluğunu adsız bir şekilde işe alabilir; Telefonlarında çalışan Döşeme uygulaması, uygulamanıza konum güncellemeleri göndererek yalnızca Döşemenizin nerede olduğunu bilmenizi sağlar.

Pil ömrü: Mate, aktivasyondan itibaren bir yıl garantili olan değiştirilebilir bir CR1632 piline sahiptir; Kolayca kendiniz değiştirebilirsiniz; Slim ve Sticker, üç yıl dayanan dahili bataryalara sahiptir.Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Tile Essentials (2020) - 4 lü Kişisel Eşya Bulucu (2 Stickers, 1 Mate, 1 Slim)

  • Marka: Tile
  • Ürün Kodu: Tile-Essentials-2020-4-lu
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
  • 1.399,00 TL

  • Vergiler Hariç: 1.185,59 TL

Etiketler: Tile, Essentials, Tile Essentials 2020 Kişisel Eşya Bulucu 4'lü Set, tile Essentials 2020, 2020 üretimi, tile silim, 2020 versiyon, Eşya Bulucu, amazon, apple